Rozwód w czasach pandemii? Pomożemy kompleksowo

Wychodząc naprzeciw, ostatnio coraz liczniejszym, zapytaniom o kwestie związane z rozwodami, przygotowaliśmy dla Państwa szczególną ofertę.

Jako kancelaria specjalizująca się m.in. w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, mamy duże doświadczenie związane z obsługą majątku biznesowego naszych Klientów. Teraz postanowiliśmy wykorzystać to doświadczenie i połączyliśmy nasze siły ze specjalistami od rozwodów i spraw okołorozwodowych.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi prawne związane z doprowadzeniem do zakończenia małżeństwa – ze szczególnym uwzględnieniem majątku biznesowego zgromadzonego w ramach wspólności małżeńskiej (udziały i akcje w spółkach polskich oraz zagranicznych, certyfikaty inwestycyjne w funduszach inwestycyjnych, spółki offshore, nieruchomości, dłużne papiery wartościowe itd.).

Zadbamy o zabezpieczenie Państwa majątku przed zbytnimi zakusami, jakie mogą się pojawić ze strony Państwa dotychczasowego małżonka lub małżonki. Tam gdzie to możliwe, będziemy dążyć do ugodowego zakończenia sprawy, m.in. poprzez umiejętne prowadzenie negocjacji (oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy).

Doskonale wiemy jednak, że pieniądze to nie wszystko. Jeśli w Państwa małżeństwie są niepełnoletnie dzieci – zadbamy o zabezpieczenie kontaktów z dziećmi oraz pomożemy we właściwy sposób uregulować kwestie alimentacyjne. Najlepiej poprzez zawarcie ugody. Dysponujemy zapleczem psychologicznym w postaci doświadczonych psychologów specjalizujących się w sprawach rodzinnych, współpracujemy również z dobrym psychologiem dziecięcym.

Jeśli się Państwo zdecydują na skorzystanie z naszych usług, pomożemy Państwu możliwie gładko przejść przez trudny czas w życiu, jakim jest rozstanie z dotychczasowym małżonkiem lub małżonką. Naszym celem jest umożliwienie Państwu jak najlepszego startu w nowe życie.

Zapraszamy do kontaktu.