Kariera

Jeżeli jesteś aplikantem I lub II roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej, władasz biegle językiem angielskim, posiadasz doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym  na adres: biuro@kwlaw.pl.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelarii Adwokackiej Kramer i Wspólnicy sp. j. z siedzibą w Warszawie zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Kancelarię Adwokacką Kramer i Wspólnicy sp. j. z siedzibą w Warszawie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w procesie rekrutacyjnym.

W przypadku wyrażenia chęci, aby Państwa dokumenty rekrutacyjne zostały zachowane w bazie Kancelarii Adwokackiej Kramer i Wspólnicy sp. j. z siedzibą w Warszawie, prosimy o umieszczenie w ich treści następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Kancelarię Adwokacką Kramer i Wspólnicy sp. j. z siedzibą w Warszawie (00-542) ul. Mokotowska 51/53 lok. 1, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Mogą Państwo wycofać zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres:  biuro@kwlaw.pl w tytule maila wpisując „wycofanie zgody”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności.