Szanowni Państwo, niezmiernie miło nam poinformować, iż w dniu 22 lutego 2021 roku odbędzie się pierwsze notowanie Kool2Play S.A. z siedzibą w Warszawie na rynku NewConnect.

Kool2Play S.A. to spółka tworząca gry na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Do grupy kapitałowej Spółki należy agencja Kool Things, świadcząca usługi z zakresu promocji gier na terenie Europy i Ameryki Północnej. Kool2Play obecnie pracuje nad grą „Uragun”. Premiera gry w Steam Early Access planowana jest w drugim kwartale 2021 roku.

KWLAW świadczyła na rzecz Kool2Play usługi prawne związane z przygotowaniem Spółki do debiutu na rynku NewConnect oraz usługi Autoryzowanego Doradcy związane z wprowadzeniem akcji Spółki do alternatywnego systemu obrotu (NewConnect).

Ponadto Kool2Play S.A. dołączy do grona klientów KWLAW, dla których świadczymy usługi doradcze związane z funkcjonowaniem Spółki w alternatywnym systemie obrotu (NewConnect).

Serdecznie zapraszamy do udziału w transmisji z debiutu. Relacja będzie dostępna pod adresem: https://newconnect.pl/zapowiedzi-debiutow?ph_main_01_start=show&ph_main_01_cmn_id=17644&title=Zapowied%C5%BA+debiutu+KOOL2PLAY+S.A.